RADNY RADY MIASTA PIŁY

Piła 500 Miasto Piła

Piła to nie przystanek,
to nasze miasto!

Na skróty

Urząd miasta w Pile

Sonda

Radny Piły Bogusławski

Który Kościół w Pile zasługuje na miano najpiękniejszego?

Kościół p.w. św. Stanisław Kostki - Piła, ul. Browarna 13

Kościół p.w. Świętej Rodziny - Piła, ul. św. Jana Bosko

Kościół p.w. św. Antoniego - Piła, ul. Ludowa 10

Kościół p.w. Św. Józefa - Piła, ul. Korczaka

Kościół Najświętszej Marii Panny Wspomożenia Wiernych - Piła, Osiedle Górne

Kościół Matki Bożej Częstochowskiej - Piła Motylewo ul. Orla

Kościół Miłosierdzia Bożego - Piła ul. Śniadeckich

Kościół garnizonowy NMP Częstochowskiej - Piła ul. Podchorążych

Kościół św. Jana Bosko - Piła Staszyce ul. Libelta

Kościół św. Rafała Kalinowskiego - Piła Koszyce

Kościół ewangelicko-augsburski - Piła ul. Buczka

Wyniki/ poprzednie sondy

Wspieram

Fakty Pilskie

 

Bezpieczny bo widoczny

 

Bezpieczny bo widoczny

 

 

 

 

 

 

Jacek Bogusławski - O mnie

Jacek Bogusławski Piła

   Jacek Bogusławski – rodowity pilanin, absolwent technikum im. Stanisława Staszica w Pile, popularnej „Nafty” oraz Uniwersytetu Szczecińskiego na kierunku ekonomia. Od 2010 roku (obecnie drugą kadencję) Radny Rady Miasta, przewodniczący Komisji Gospodarki Miejskiej, członek Business Centre Club oraz Izby Gospodarczej Północnej Wielkopolski.

Przez blisko 20 lat przedsiębiorca, właściciel firmy Studio Promocyjno Handlowe CREDO, zajmującej się od kilkunastu lat wydawnictwem materiałów szkoleniowych w dziedzinie nauki jazdy i bezpieczeństwa – zarówno dzieci, jak i dorosłych – w ruchu drogowym. Produkty i usługi firmy CREDO znane są w całej Polsce, a młodych kierowców, którzy przez ostatnie kilkanaście lat korzystali i wciąż korzystają z materiałów pilskiej firmy przygotowując się do egzaminu na prawo jazdy można już dziś liczyć w milionach. Firma prowadzi także działalność szkoleniową w zakresie aktywizacji zawodowej na wielu polach, traktując odbiorców swojej oferty w sposób parytetowy – szkolenia oferowane przez firmę CREDO są dedykowane zarówno do mężczyzn, jak i kobiet, chcących rozwijać swoje umiejętności zdobywając nową profesję czy zawód.

Od lat, będąc inicjatorem i prezesem zarządu Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Uczestników Ruchu Drogowego „Świadomy – Bezpieczny”, promuje prawidłowe postawy wśród kierowców i pieszych.

Jacek Bogusławski pracę zawodową rozpoczynał od nieistniejących już dzisiaj Zakładów Naprawczych Taboru Kolejowego w Pile. Dalsze etapy życia pokierowały go do szczecińskiego oddziału TVP oraz koszalińskiego Biura Marketingu "Puls", gdzie później został dyrektorem pilskiego oddziału. Jest twórcą oraz współtwórcą inicjatyw, które wpłynęły na życie lokalnej społeczności Północnej Wielkopolski. Zakładając z Mariuszem Szalbierzem, znanym pilskim dziennikarzem portal i gazetę FaktyPilskie.pl oraz autorski magazyn branżowy „Strefa Jazdy” udowodnił, że w Pile może powstać coś od zera i z powodzeniem konkurować z istniejącymi mediami. Od lat aktywnie działający na rzecz dzieci, młodzieży ale także seniorów w regionie. Aktywnie wspierający sport młodych ludzi, wspomożyciel powstania klubu piłki futsalowej w Pile i jego tytularny sponsor; drużyna – na przekór pierwotnemu sceptycyzmie i zaskoczeniu wielu - zaczęła odnosić spektakularne sukcesy.

Właściciel firmy SPH Credo

Inicjator wielu turniejów piłkarskich, jak i szachowych – wszystkie od lat ugruntowane w corocznym kalendarzu wydarzeń Piły i mikro-regionu. Współpracując z Wojewódzkim Ośrodkiem Ruchu Drogowego, policją, klubami sportowymi i szkołami, wspiera swoimi działaniami i nierzadko pomocą materialną szereg społecznych akcji ukierunkowanych zarówno na propagowanie dobrych postaw, sportu, kultury i bezpieczeństwa najmłodszych, ale także na ich rozwój intelektualny.

Jacek Bogusławski jest żonaty od blisko 20 lat, ma dwie córki. W wolnym czasie lubi oddać się grze w tenisa, bieganiu, jak i pływaniu.

 

Newsletter

Zapisz się do newslettera

Twoje imię:

Adres e-mail:

Dlaczego warto się zapisać?

Mapa
działalności radnego

http://plebiscyt.jacekboguslawski.pl/

W mediach