RADNY RADY MIASTA PIŁY

Piła 500 Miasto Piła

Piła to nie przystanek,
to nasze miasto!

Na skróty

Urząd miasta w Pile

Sonda

Radny Piły Bogusławski

Który Kościół w Pile zasługuje na miano najpiękniejszego?

Kościół p.w. św. Stanisław Kostki - Piła, ul. Browarna 13

Kościół p.w. Świętej Rodziny - Piła, ul. św. Jana Bosko

Kościół p.w. św. Antoniego - Piła, ul. Ludowa 10

Kościół p.w. Św. Józefa - Piła, ul. Korczaka

Kościół Najświętszej Marii Panny Wspomożenia Wiernych - Piła, Osiedle Górne

Kościół Matki Bożej Częstochowskiej - Piła Motylewo ul. Orla

Kościół Miłosierdzia Bożego - Piła ul. Śniadeckich

Kościół garnizonowy NMP Częstochowskiej - Piła ul. Podchorążych

Kościół św. Jana Bosko - Piła Staszyce ul. Libelta

Kościół św. Rafała Kalinowskiego - Piła Koszyce

Kościół ewangelicko-augsburski - Piła ul. Buczka

Wyniki/ poprzednie sondy

Wspieram

Fakty Pilskie

 

Bezpieczny bo widoczny

 

Bezpieczny bo widoczny

 

 

 

 

 

 

Blog

Toastmasters wystartowało w Pile!

23.07.2015 - 12:02

W środę w pilskim InwestParku odbyło się pierwsze spotkanie nowo powstającego klubu Toastmasters w Pile. Jako jeden z założycieli pilskiego klubu Toastmasters jestem bardzo szczęśliwy, że inicjatywa nad która pracowało bardzo wiele osób została przyjęta przez gości, ale i mieszkańców naszego miasta z bardzo dużym entuzjazmem.

Toastmasters wystartowało w Pile!

Toastmasters to międzynarodowa organizacja typu non-profit, której celem jest szerzenie umiejętności komunikacji, przemawiania oraz przewodzenia. Organizacja podzielony jest na lokalne kluby, jeden z takich klubów zainaugurował swoją działalność właśnie w minioną środę. Grupy Toastmasters działają na zasadzie praktycznych warsztatów, podczas których członkowie zdobywają nowe umiejętności w komfortowej i przyjaznej atmosferze. Uczestnicy uczą się technik publicznego przemawiania poprzez wygłaszanie przygotowanej lub improwizowanej mowy oraz pełnienie różnorodnych funkcji (np. oceniającego, gramatyka, chronometrażysty). Każda mowa i spotkanie jest oceniane przez członków klubu w pozytywny sposób, skupiający się na tym co było zrobione dobrze, a co mogłoby być ulepszone.

Kolejne spotkanie pilskiego klubu Toastmasters odbędzie się już 29 lipca. Więcej informacji dostępnych jest na fanpage klubu. fb.com/toastmasters.pila
 

(pomysłodawca otworzenia klubu w Pile - Adam Pioch)

 

 

 

 

Zdjęcia dzięki uprzejmości: Toastmasters Piła

Komentarze

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Newsletter

Zapisz się do newslettera

Twoje imię:

Adres e-mail:

Dlaczego warto się zapisać?

Mapa
działalności radnego

http://plebiscyt.jacekboguslawski.pl/

W mediach